KURUMSAL

Şirket Profilimiz

Şirket Profilimiz

Ali Rıza BÜYÜKALÇIKAYA (Şirket Kurucusu)
21.02.1966 ANKARA/ELMADAĞ doğumlu sanat okulu torna tesviye bölümü mezunu pompa bakım sektörüne KSB pompa Ankara fabrikasında başlamış olup 3 yıl montaj de montaj servis bölümlerinde hizmet vermiş, daha sonrasında kendi firmasını kurarak KSB pompanın servis bakım taşeronluk hizmetinde bulunmuş
Bu dönemde TÜPRAŞ İzmit rafinerisinin Pakbaş, Litvin firması alt yüklenicici olarak pompaların modifikasyon işlerini yapmış. 2000'li yılların başında MAYA TEKNOLOJI' de cesıtlı projelerde görev almış olup sonrasında METRANS MAKINA' DA 6 yıl servis bakım baş teknısyenlıgı görevinde bulunmuş yurt içi ve yurtdışında çeşitli fabrika,havalimanı ve maden sektöründe pompa bakım ve devreye alma hizmetlerinde bulunmuş bu görevinde 2006 yılında ayrılarak tekrardan kendi firmasını (power pompa ) kurarak pompa sektöründe kendi işini yapmaya GRUNDFOS pompanın endüstriyel yetkili servisliğini yapmış. Sonrasında firmasını şirketleşerek pompa sektöründe imalat başta olmak üzere çeşitli kurum ve kuruluşların projelerini başarı ile tamamlamıştır.
Power Pompa Otomasyon ve Endüstriyel Mühendislik Hizmetleri Sanayi Ticaret.Ltd.Şti' nde Genel müdür olarak hizmet vermektedir..

Yukarı