KURUMSAL

Misyon ve Vizyonumuz

Misyon ve Vizyonumuz

MİSYONUMUZ:
Biz POWER POMPA ( NORM TENİK ) adlı firmamızla ANKARA da pompa ve ekipmanları konusunda siz değerli müşterilerimize hizmet etmiş şimdi ise İSTANBUL da POWER POMPA OTOMASYON VE END. MUHENDISLIK HİZM.SAN. TİC LTD.ŞTİ. isimli firmamız ile hizmetlerimize devam etmekteyiz. 30 yıllık pompa ve ekipmanları konusunda tecrübeye sahip bir firmayız.
Siz değerli müşterilerimize çağın en son teknolojisini kullanarak tesisinizde zaman ve ürün kaybı yaşatmadan , yerinizde tam donanımlı servis aracımızla bakım hizmetini vermeyi kendisine amaç edinmiş olan bir firmayız.
Amacımız siz müşterilerimize zaman ve üretim kaybı yaşatmamak prensibinden yola çıkarak,
Siz değerli müşterilerimizle yapmış olduğumuz periyodik kestirimci bakım anlaşmalarıyla işletmenizin ani arızadan kaynaklanan duruşlarla zaman ve üretim kaybına neden olmadan sizlere partner bir servis olmayı hedeflemiş bir firmayız.
Pompanızın markası , cinsi ne olursa olsun bakım hizmeti veren yedek parça imalatı yaparak kısa sürede tamir ve bakım hizmetini en uygun fiyata yapmak amacımızdır.

VİZYONUMUZ:
Kuruluşumuzdan bu yana akışkan sıvı transferi uygulamalarında kullanılan tüm endüstriyel pompalar, tamamlayıcı ekipmanlar ve sistemler konusundaki uzmanlığımız, bilgi birikimimiz ve servis bakım hizmetlerimizle, sektörün öncü firmalarından biriyiz.
30 Yıllık tecrübeye sahip firmamız , çağın gerektirdiği son teknolojik ölçü kontrol cihazlardan faydalanarak siz değerli müşterilerimizin yanında çözüm partneriniz olmaktır.
Sorun üreten değil sorun gideren 7 gün 24 saat hizmet anlayışımız ile , siz değerli müşterilerimize en iyi hizmet veren bir firma , olmaktır tüm amacımız.

Yukarı